TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

Cesarzowa Ki

Cesarzowa Ki
Cesarzowa Ki - kostiumowy serial obyczajowy (południowokoreański) emitowany w telewizji polskiej (TVP2) od 9 listopada 2015 roku. Fabuła serialu "Cesarzowa Ki" toczy się w XIV wieku i opowiada o losach kobiety, która zdobywa władzę pomimo ograniczeń wynikających z systemu klasowego. Główna bohaterka serialu zostaje porwana do Chin jako niewolnica, ale udaje się jej zbiec z niewoli i w męskim przebraniu dochodzi do coraz większej sławy i zaszczytów. Mówiąc w wielkim skrócie tak właśnie, tytułowa Ki Seung-nyang zostaje żoną Toghona Temüra, cesarza Mongolii, jednocześnie stając się także cesarzową z dynastii Yuan. Serial opisuje rozterki miłosne Ki oraz jej polityczne ambicje i rozdarcie pomiędzy dwoma narodami.
Pierwsza emisja serialu "Cesarzowa Ki" miała miejsce na kanale MBC w latach 2013/2014 i oryginalnie posiada 51 odcinków, jednak podczas emisji w telewizji polskiej serial jest podzielony na 68 odcinków (po około 45 minut).
Serial "Cesarzowa Ki" emitowany jest na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 17:05 (powtórki kolejnego dnia o 12:35).
UWAGA! Strona z odcinkami online serialu zawiera tylko odcinki 14 dni od daty premiery w telewizji polskiej.


Odcinki serialu "Cesarzowa Ki"
!!! DOSTĘPNE ONLINE !!!

Kliknij play, aby przejść na stronę
z listą najnowszych odcinków serialu
Cesarzowa Ki
Cesarzowa Ki - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami serialu "Cesarzowa Ki" (odcinki online za darmo)

lub
wybierz odcinek z listy
aby oglądać serial
Cesarzowa Ki
po kliknięciu, wybrany odcinek
otworzy się w nowym oknie
Zachęcamy do czytania felietonów: KFK - kilka słów do kawy
Baby-Swinging JogaHang Drum - najmłodszy instrument świataIce Bucket Challenge - o co w tym chodziLubimy oglądać ładne obrazki
Lek na raka w internecieOnline now - film o współczesnych reakcjachRafał Stunter13 Pasierbek Mistrz świata w StuntZasłaniasz kamerę w laptopie? Nie jesteś wariatem