TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

Aż po sufit

Aż po sufit
Aż po sufit - serial telewizyjny, obyczajowy produkcji TVN (2015). Serial opowiada o losach rodziny Domirskich i opisuje perypetie życiowe każdego z członków rodziny, którzy z najróżniejszych przyczyn sprowadzają się do domu Joanny i Andrzeja i w ten sposób dom zapełnia się, aż po sufit. Jak możemy przeczytać na stronie serialu: „...to współczesna saga rodzinna. Bez lukru i ideałów. To słodko-gorzka opowieść o blaskach i cieniach życia, o rodzinnych więzach i relacjach, o konfrontacji marzeń z rzeczywistością.
Serial jest adaptacją australijskiego serialu Chata pełna Rafterów (Packed to the Rafters) realizowanego w latach 2008-2013.
Reżyseria: Bartosz Konopka i Julia Kolberger;  Scenariusz: Marcin Baczyński.
Obsada: Edyta Olszówka (Joanna Domirska), Cezary Pazura (Andrzej Domirski, mąż Joanny), Małgorzata Foremniak (Beata), Karolina Staniec (Kama Domirska, córka Joanny i Andrzeja), Krzysztof Chodorowski (Łukasz Domirski, syn Joanny i Andrzeja), Kamil Szeptycki (Tomek Domirski, syn Joanny i Andrzeja), Erika Karkuszewska (Natalia Domirska, żona Łukasza), Tadeusz Borowski (Tadeusz Treder, ojciec Joanny), Cezary Łukaszewicz (Daniel, chłopak Kamy), Mariusz Bonaszewski (Krzysztof Majer, ojciec Natalii), Dorota Segda (Tamara Majer, matka Natalii), Małgorzata Niemirska (Wanda Treder, matka Joanny), Alicja Juszkiewicz (Zofia Kaczmarek), Piotr Żurawski (Milo Karandonis)


PONIŻEJ ODCINKI SERIALU
"AŻ PO SUFIT"

Zachęcamy do czytania felietonów: KFK - kilka słów do kawy
Baby-Swinging JogaHang Drum - najmłodszy instrument świataIce Bucket Challenge - o co w tym chodziLubimy oglądać ładne obrazki
Lek na raka w internecieOnline now - film o współczesnych reakcjachRafał Stunter13 Pasierbek Mistrz świata w StuntZasłaniasz kamerę w laptopie? Nie jesteś wariatem