TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

Trudne sprawy

Trudne sprawy
Trudne sprawy – polski serial paradokumentalny telewizji Polsat (obyczajowy). Każdy z odcinków serialu przedstawia inną historię z życia codziennego. Serial "Trudne sprawy" opowiada historie ludzi dotkniętych przez los. Bohaterowie, którzy dotychczas wiedli spokojne życie, muszą zmierzyć się z przeciwnościami losu, są uwikłani w zdrady, niecodzienne kłopoty, tajemnice i poruszające historie. Serial nie posiada ścisłego scenariusza, a historie napisane przez scenarzystów są symulowane. Aktorzy serialu "Trudne sprawy", są amatorami wyłonionymi w castingu i mają możliwość dowolnej interpretacji odgrywanych ról i sytuacji. W serialu prezentowane są również symulowane wywiady z każdym z bohaterów odcinka i zarówno pozytywni jak i negatywni bohaterowie przedstawiają swoje opinie (subiektywne) na temat danej sytuacji.
Serial "Trudne sprawy" emitowany jest od 28 lutego 2011 i powstaje na licencji niemieckiego (RTL) formatu "Familien im Brennpunkt" (tł. "Rodziny w punkcie zapalnym").
Premierowe odcinki serialu emitowane są od poniedziałku do piątku (w dni powszednie ) o godzinie 13:00 na antenie telewizji Polsat.
Lektor: Tomasz Orlicz (tzw. bohater wszechwiedzący).

KLIKNIJ PLAY, ABY PRZEJŚĆ NA STRONĘ
Z LISTĄ NAJNOWSZYCH ODCINKÓW SERIALU
"TRUDNE SPRAWY"
Trudne sprawy
Zachęcamy do czytania felietonów: KFK - kilka słów do kawy
Baby-Swinging JogaHang Drum - najmłodszy instrument świataIce Bucket Challenge - o co w tym chodziLubimy oglądać ładne obrazki
Lek na raka w internecieOnline now - film o współczesnych reakcjachRafał Stunter13 Pasierbek Mistrz świata w StuntZasłaniasz kamerę w laptopie? Nie jesteś wariatem