TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Ładowanie...

Na Wspólnej

Na Wspólnej
Na Wspólnej - polski serial telewizyjny stacji TVN. Serial opisuje losy siedmiorga przyjaciół, byłych wychowanków domu dziecka, którzy już jako dorośli ludzie zakładają spółdzielnię zarządzającą apartamentowcem przy ulicy Wspólnej 17 w Warszawie. Na stronie serialu "Na Wspólnej", możemy znaleźć zdanie, które określa relacje jakie wytworzyły się między bohaterami: "Z czasem ich przyjaźń przerodziła się w więź silniejszą niż więzy krwi."
Serial emitowany jest w telewizji TVN od 27 stycznia 2003 (od pon. do czw. o godz. 20:10). Jego pierwowzorem jest niemiecki serial codzienny Unter Uns (pol. Między nami), emitowany od 28 listopada 1994 (RTL).
Występują: Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Marta Jankowska, Mariusz Słupiński, Anna Guzik, Grażyna Wolszczak, Anna Korcz, Renata Dancewicz, Zbigniew Stryj, Ilona Wrońska, Robert Kudelski, Jakub Wesołowski, Ewa Gawryluk, Waldemar Obłoza, Kazimierz Mazur, Małgorzata Socha.


KLIKNIJ PLAY, ABY PRZEJŚĆ NA STRONĘ
Z LISTĄ NAJNOWSZYCH ODCINKÓW SERIALU
"NA WSPÓLNEJ"

Na Wspólnej
Zachęcamy do czytania felietonów: KFK - kilka słów do kawy
Baby-Swinging JogaHang Drum - najmłodszy instrument świataIce Bucket Challenge - o co w tym chodziLubimy oglądać ładne obrazki
Lek na raka w internecieOnline now - film o współczesnych reakcjachRafał Stunter13 Pasierbek Mistrz świata w StuntZasłaniasz kamerę w laptopie? Nie jesteś wariatem